O nás

Web CODEGEEKS.CZ provozuje společnost Ontran Technologies s.r.o.. Ontran je tým flexibilních nadšených profesionálů projektových manažerů, analytiků, solution architektů a vývojářů, kteří mají rozsáhlé zkušenosti a certifikace v oblasti implementace a podpory produktů Microsoft. Mimo jiné i Business Intelligence, vývoje software na zakázku a dalších projektů, zejména ve finančním sektoru v České republice a mezinárodních společnostech. Můžeme přizpůsobit týmy pro jakýkoliv požadavek zákazníka od consultingu, řízení projektů, kontroly kvality, vývoje až po úplný rozsah projektu.

Zajišťování specialistů

Naším cílem je poskytovat klientům ty nejlepší specialisty na IT řešení s profesionálním přístupem a nadstandardní péčí o zákazníka. Víme, že největší kouzlo dobrého byznysu je právě v lidech, proto vybíráme ostřílené specialisty, kteří rádi spojí své jméno jen s někým důvěryhodným. S někým, kdo jim nabízí možnosti dalšího vzdělávání a kontinuálního uplatnění jejich schopností v oboru. Přidejte se k nám!

Outsourcing

Pro naše klienty můžete pracovat i nástalo! Můžete začít pracovat formou outsourcingu a pokud si s klientem sednete, můžete přejít pod něj*. Specialisty si může pronajmout i dlouhodobě, resp. nastálo. Naši klienti využívají CODEGEEKS Outsourcing především pro údržbu IT infrastruktury a zajištění vývoje a provozu informačních systémů. Avšak CODEGEEKS Outsourcing je vhodný i pro další oblasti správy a vývoje.

People Sourcing | BodyShop

Je pro vás vhodný, když chcete spolupracovat na více projektech v kratším časovém horizontu, vydělat si více peněz a získat více zkušeností. Zadejte si, jakou pozici hledáte a obratem se Vám zobrazí projekty, na kterých můžete začít okamžitě pracovat, projdete-li přijímacím řízením. Naši klienti využívající CODEGEEKS BodyShop si pronajímají odborníky na pár měsíců až na neurčito.


* Při splnění určitých podmínek. Více Vám sdělí Váš Sourcing Manager.

Kontakt

Telefon:
  • +420 272 272 200 - Informace
  • +420 234 697 989 - Kancelář
  • +420 212 246 748 - Fax
Adresa:

Na Poříčí 1041/12
110 00 Praha 1 Nové Město

Odebírat novinky: